Úklid zdravotnických zařízení

ÚKLID ZDRAVOTNICKÝCH PROSTOR

Prioritou našich pracovních postupů při úklidu nemocnic a jiných zdravotnických zařízení je přísné dodržování hygienických předpisů. Za tímto účelem zaměstnáváme pouze odborně vyškolený personál, který bývá pravidelně proškolován v oblasti bezpečnosti práce s infekčními materiály a správného používání dezinfekčních prostředků.

Kromě pravidelného úklidu a dezinfekce zdravotnických zařízení dbáme také na doplňování hygienických a toaletních potřeb. Ceny našich služeb jsou dostupné pro všechny, proto nás neváhejte kontaktovat!

Úklid nemocnic

Při úklidu nemocnic v Praze a okolí vždy přísně dodržujeme hygienické předpisy. Důraz klademe zejména na zneškodňování nežádoucích bakterií, k čemuž využíváme specifické pracovní postupy. Disponujeme nejen pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v  oboru, ale také profesionální a kvalitní úklidovou technikou. Ceník našich služeb se odvíjí především od počtu odpracovaných hodin a požadovaných m2 úklidu.

Úklid ve zdravotnictví

Zvládneme důkladně uklidit jakékoliv zdravotnické prostory v Praze a okolí, mezi něž se řadí zejména nemocnice a další kliniky, soukromé ordinace, zubní a jiné laboratoře a lékárny. Mezi naše úklidové služby je zahrnutý také úklid a dezinfekce sterilních prostor, jako jsou operační sály.